Ontvanger Dickert E25Q-433A400 230V 4 kanalen
Vergelijk
Beschikbaarheid
Op voorraad
  • Neem contact op voor grote aantallen (100+)
  • Onbeperkt online support
Ontvanger Dickert E25Q-433A400 met 4 kanalen op 433MHz
  • Geschikt voor Comunello ONE Rolling Code
  • Geschikt voor Dickert KeeLoq Code
  • Geschikt voor Hörmann Rolling Code
  • Geschikt voor Tedsen Teletaster SKR
  • Geschikt voor Tormatic Keeloq Rolling Code
Belangrijk om te weten:
Deze ontvanger is verkrijgbaar in 433MHz en 868MHz.
Deze ontvanger is uitsluitend geschikt voor 433MHz en zal niet functioneren met 868MHz handzenders!
Dit product is ook bekend als:
Tormatic E43-4 230V
Tevens uitwisselbaar (compatible) met de handzenders:
Beninca To.Go 2WV
Beninca To.Go 2WVT
Beninca To.Go 4WV
Beninca To.Go 4WVT
Berner Twin-Bi-technologie Mini
Berner RC2
BFT Mitto B RCB 12v
BFT Mitto 2 12V