Handzender Dickert S10-433A4K00 met 4 kanalen
Vergelijk
Beschikbaarheid
Op voorraad
  • Neem contact op voor grote aantallen (100+)
  • Onbeperkt online support
LET OP: Dit is de S10-433A4K00 en werkt met een rollende code op 433,92MHz.
Er is ook een S10-868A4K00 en werkt met een een rollende code op 868,3MHz. Daarnaast zijn er ook 2 uitvoeringen met rode drukknoppen welke werken met vaste codes. Al deze andere uitvoeringen zijn niet uitwisselbaar met de S10-433A4K00 versie.
Programmeren:
Programmeren direct op de ontvanger. Zie daarvoor de handleiding van de ontvanger/aandrijving.
Algemeen
Aantal drukknoppen 4
Radio frequentie 433MHz
Kleur knoppen Blauw
Kleur LED groen
Radio codering Dickert KeeLoq Code
Aantal kanalen 4
Rollende code? Ja
Continue mode (signaal blijft actief) Nee
Zelf lerend? Nee
Homelink compatible? Nee
Batterij type 23A / LR23 / MN21 12V Alkaline