Ontvanger Elsema FMR204-12 27.455MHz
50% korting
132,48 Adviesprijs 264,95
Vergelijk
Beschikbaarheid
Op voorraad
  • Elsema
  • FMR204-12
  • 27.455Mhz
  • Neem contact op voor grote aantallen (100+)
  • Onbeperkt online support
Elsema universele 1-kanaals 27.455MHz relais ontvanger in waterdichte kunststof behuizing
LET OP:
Er zijn ook 27.145MHz ontvangers en handzenders in omloop. Wees er zeker van dat U de juiste frequentie besteld. Deze ontvangers worden speciaal voor U gemaakt, en kunnen niet terug gestuurd worden.
Relais:
4x potentiaal vrij wisselrelais
schakelbaar als puls of on/off (toggle)
Belastbaar 240V 5A
Handzenders installeren:
Dip-switches in nieuwe handzender gelijk aan de oude handzender.
Geen oude handzender? Dan DIP-switches gelijk instellen aan de instelling van de ontvanger!
Algemeen
Radio frequentie 27MHz
IP-classificatie IP 65 Stofdicht / Spatwaterdicht
Radio codering Elsema_DIP10
Geheugen voor aantal zenders Onbeperkt
Materiaal behuizing ABS (Kunststof)
Aantal kanalen 4
Voedingspanning 12 Vdc