Receiver Bluetooth Hormann HET/S24-BLE
129,95
Add to Compare
Availability
On order / contact us!
  • Hörmann
  • Receiver HET/S24-BLE
  • Bluetooth
  • Contact us for large amounts (100+)
  • Unlimited online support
  • Receiver for the control of external users via Bluetooth.
  • We advise the use of an optional Bluetooth-antenna to extend your reach.
  • Download the App:
    app store   play store
  • Easy transfer of permanent and temporary rights (user keys)
  • Maximum burden on the relays: 24 V AC; 5 A / 30 V DC