Loopdeurcontact SKT2
Met dit Hörmann loopdeurcontact STK 2 kan een loopdeur op een Berry kanteldeur N 80/DF 98 worden beveiligd. Hiermee wordt verhinderd dat de aandrijving (omhoog) beweegt als de loopdeur geopend is. De beugels maken een relatief flexibele montage van het loopdeurcontact mogelijk.
Compatible met:
Kanteldeuren N 80 met loopdeur
Kanteldeuren DF 98 met loopdeur
Ecosstar Liftronic 700 Series 2
Ecosstar Liftronic 800 Series 2
ProMatic Series 2 met bestaande X30-systeemaansluiting
ProMatic Series 3 met bestaande X30-systeemaansluiting
ProMatic Series 4
SupraMatic Series 2 met bestaande X30-systeemaansluiting
SupraMatic Series 3 met bestaande X30-systeemaansluiting
SupraMatic Series 4
Levering omvat:
Loopdeurcontact en magneet met bijpassende schroeven
Systeemkabellengte 6400 mm
2 contacthouders
1 behuizing schroefverbinding
Bevestigingsmateriaal
In de leveringsomvang zijn inbegrepen de kabel, de beugels, de magneet en het loopdeurcontact.
LET OP:
Het loopdeurcontact STK 2 is uitsluitend geschikt voor deuraandrijvingen van de series 2 en 3 met een X30-systeemdoos.
Werking:
Het loopdeurcontact en de magneet worden aan de garagedeur en de loopdeur bevestigd, zodat ze precies tegenover elkaar zitten. In deze positie is het stopcircuit gesloten. Als de deur geopend wordt, wordt ook het stopcircuit onderbroken en kan de poort niet geopend worden. Als de deur tijdens een poortbeweging wordt geopend, stopt de poort onmiddellijk.
Aansluiting:
De Hörmann AT 2-deurs-aansluitunit is voor de bediening noodzakelijk en moet afzonderlijk worden besteld! Het loopdeurcontact kan uitsluitend via de AT2-aansluiteenheid op de aandrijving worden aangesloten. Omdat de AT 2 via een systeemkabel op de aandrijving moet worden aangesloten, zijn alleen aandrijvingen met een systeemsocket X30 automatisch geschikt. Momenteel zijn het ProMatic- en SupraMatic-aandrijvingen uit de series 2 en 3 en de Ecostar Liftronic 700_II & 800_II. Nadat het loopdeurcontact STK 2 op de kanteldeur en de loopdeur is gemonteerd en de systeemkabel is gelegd, wordt deze eenvoudig op de systeembus X31 op de AT2-printplaat of de SKS-printplaat aangesloten.
Ook bekend als:
Deursensor
Deurcontact
Deurschakelaar
Loopdeursensor
Loopdeurcontact STK 2
Loopdeurcontact STK2 voor N80/DF98
Loopdeurschakelaar
436258
4042533336368