Ontvanger Bluetooth Hormann HET/S24-BLE
129,95
Vergelijk
Beschikbaarheid
Op bestelling / bel ons!
  • Hörmann
  • Ontvanger HET/S24-BLE
  • Bluetooth
  • Neem contact op voor grote aantallen (100+)
  • Onbeperkt online support
  • Ontvanger voor besturing van externe verbruiker via Bluetooth
  • Wij adviseren het gebruik van een optionele Bluetooth-antenne om het vergroten van het bereik.
  • App downloaden:
    app store   play store
  • Eenvoudige overdracht van permanente en tijdelijke rechten (gebruikerssleutels)
  • Maximale belasting van de relais: 24 V AC; 5 A / 30 V DC