Handzender Dickert S10-868A4K00 met 4 kanalen
Vergelijk
Beschikbaarheid
Op voorraad
  • Neem contact op voor grote aantallen (100+)
  • Onbeperkt online support
De Dickert S10-868A4K00 is een 4-kanaals handzender die functioneert op de frequentie van 868MHz. Dankzij de KeeLoq rolling code technologie betreft het hier een beveiligde handzender. Daarnaast kunt u, met behulp van de 4 kanalen, tot wel 4 verschillende deuren of poorten beheren.
Belangrijk om te weten: Dit is de S10-868A4K00 welke werkt met een rollende code op 868,3MHz.
Er is ook een S10-433A4K00, en die werkt met een een rollende code op 433,92MHz. Daarnaast zijn er ook 2 uitvoeringen met rode drukknoppen welke werken met vaste codes. Al deze andere uitvoeringen zijn niet uitwisselbaar met de S10-868A4K00 versie.
Distributeurscodes
Code
Distributeur
00
Standaard code
08
RDA
S10-868A4K00 distributor-code 00 boxed
Handzender programmeren:
Programmeren direct op de ontvanger. Zie daarvoor de handleiding van de ontvanger/aandrijving.
Algemeen
Aantal drukknoppen 4
Radio frequentie 868MHz
Kleur knoppen Blauw
Kleur LED blauw
Radio codering Dickert KeeLoq Code
Aantal kanalen 4
Rollende code? Nee
Continue mode (signaal blijft actief) Nee
Zelf lerend? Nee
Homelink compatible? Nee
Batterij type 23A / LR23 / MN21 12V Alkaline